Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Základná škola

ZŠ

Základná škola Hlinné

Hlinné 138, 094 35
Telefón: 057/44 96 413
Riaditeľka: PaedDr. Vlasta Košárová

Materská škola

Materská škola

Materská škola Hlinné

Hlinné 76,  094 35
Telefón: 0917 416 649
Riaditeľka: Jana Hudáková

MAS SLANSKÉ VRCHY - TOPĽA

Združenie Slanské vrchy – východ

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Navigácia

Obsah

Uverejnenie výsledkov volieb poslancov obecného zastupiteľstva a volieb starostu obce

Typ: náš tip
obr.Výsledky volieb dňa 10.11.2018

Počet voličov zapísaných v zozname voličov:        1254

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní:        811   

Počet voličov,ktorí  odovzdali obálku:                    811 

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do obecného zastupiteľstva: 796

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby starostu obce: 796

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na funkciu starostu obce:

1. Milena Naštová Hladová, Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana- 558 hlasov

2. Jozef Kandala, Mgr., Spolu- občianska demokracia- 238 hlasov

 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

1. Peter Bačišin, Smer- sociálna demokracia                          343

2. Igor Pižont, Mgr., nezávislý kandidát                                 325

3. Štefan Mitáč, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)    314

4. Milan Jurmák, Kresťanskodemokratické hnutie                    280

5. Michal Kandala, Ing.,  Kresťanskodemokratické hnutie         277

6. Peter Mikloš, Slovenská národná strana                             260

7. Anna Dacejová, Mgr., nezávislá kandidátka                         252

8. Peter Goroľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)      234

9. Ivan Bužo, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)         233

 

Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení  za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí počtu získaných platných hlasov:

1. Jozefína Sakalová, nezávislá kandidátka                         232

2. Božena Jenčová, Ing., nezávislá kandidátka                    214

3. Jana Čurliková, Smer- sociálna demokracia                     213

4. Jozef Mačo, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)      197

5. Michal Gajdoš, Kresťanskodemokratické hnutie                     196

6. Tomáš Jurmák, Nova                                                        195

7. Martin Palpaš, Ing., Spolu- občianska demokracia                  191

8. Viktor Veliký, Kresťanskodemokratické hnutie                        166

9. Peter Hudák, Smer- sociálna demokracia                          160

10. Mária Onderová, Strana občianskej ľavice                      146


Vytvorené: 12. 11. 2018
Posledná aktualizácia: 12. 11. 2018 16:25
Autor: