Obec Hlinné

nominácia NRO

Výzva na nomináciu členov riadiaceho výboru NRO

Vážení občania,

Ministerstvo vnútra SR, Okresný úrad Vranov nad Toľpou v súvislosti s riešením otáczky rozvoja okresu Vranov nad Topľou a kreovaním Riadiaceho výboru najmenej rozvinutého okresu Vranov nad Toľpou si Vás dovoľuje vyzvať k poadniu nominácii kandidátov do funkcie členov riadiaceho výboru, ako zástupocov sociálno-ekonomických partnerov patriacich do najmenej rozvinutého okresu Vranov nad Topľou. Vaše nominácie kandidátov do funkcie člena riadiaceho výboru (maximálne jedného kandidáta) za ekonomickú a (maximálne jedného kandidáta) za sociálnu oblasť je možné zaslať v termíne do 25. júla 2022 a to elektronickou poštou na adresu: nro.vt@minv.sk, poštou na adresu Okresného úradu Vranov n. T., alebo osobne do podateľne s uvedením identifikátora v predmete e-mailu: „nominácia za ekonomickú oblasť“ alebo „nominácia za sociálnu oblasť“. Voľba kandidátov do riadiaceho výboru sa uskutoční v zmysle článku 3 ods. 14 písm. a) Štatútu riadiaceho výboru po 28. júli 2022 elektronickým hlasovaním. Presný termín voľby bude zverejnený vyhláškou na úradnej tabuli Okresného úradu Vranov nad Topľou a na webovom sídle Okresného úrad Vranov nad Topľou. Na základe vyššie uvedeného teda máte právo navrhnúť kandidáta na člena riadiaceho výboru a to, ak ste ekonomickým partnerom (podnikateľom) jedného kandidáta za ekonomickú oblasť a ak ste sociálnym partnerom, jedného kandidáta za sociálnu oblasť. Za ekonomických partnerov považujeme podnikateľov všetkých právnych foriem.

Viac info: https://www.zmovr.sk/aktuality/vyzva-na-predkladanie-nominacii-kandidatov-do-funkcie-clena-riadiaceho-vyboru-najmenej-rozvinuteho-okresu-vranov-nad-toplou-520sk.html

Viac info:

Prílohy

výzva na predkladanie nominácii NRO

Výzva na predklanie nominácií členov do riadiaceho výboru NRO Vranov na....pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 417,67 kB

výzva na predkladanie nominácii NRO

Výzva na predklanie nominácií členov do riadiaceho výboru NRO Vranov nad....pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 420,24 kB

sobota 3. 12. oblačno 4/0 °C

SMS info

ilustračný obrázok

V prípade záujmu o zasielanie obecných oznamov formou SMS, nám prosím oznámte Vaše telefónne číslo na Obecný úrad v Hlinnom. Ďakujeme.

1. písomná zmienka
  • 1869 obyvateľov